O przedszkolu

Krakowskie Przedszkole Montessori jest placówką niepubliczną i działa od dnia 25 listopada 2010, kiedy to otrzymaliśmy wpis do ewidencji prowadzonej przez prezydenta miasta Krakowa po numerem 43200 - 104.

Przedszkole realizuje program Ministerstwa Edukacji Narodowej i podlega kontrolom i nadzorowi pedagogicznemu Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Pracujemy w oparciu o koncepcję Marii Montessori- tj. pomagamy w wychowaniu samodzielnego, wierzącego we własne siły oraz szanującego innych ludzi i świat - człowieka.